Umieszczenie Państwa firmy w Informatorze Auto-Szczecin.net jest najlepszą i w pełni profesjonalną formą reklamy w polskim Internecie. Każda osoba, która odwiedza nasz serwis może w sposób łatwy i szybki dotrzeć do danych teleadresowych i oferty Państwa firmy. W naszym Katalogu znajdują się oferty sprawdzonych firm, niejednokrotnie o wieloletnim doświadczeniu.

 

Wpis do Zachodniopomorskiego Informatora Motoryzacyjnego jest płatny i przeznaczony dla firm związanych z motoryzacją (ale nie tylko z woj. zachodniopomorskiego). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy następujące warianty reklamy:

 

 

Typ usługi

 

Cena (okres)

 

1. Wpis reklamowy

(podstawowa usługa, czyli umieszczenie w bazie (nazwa, adres, numery telefonów, e-mail, WWW, krótka charakterystyka firmy w dowolnych branżach Informatora http://www.Auto-Szczecin.net) , wizytówkę internetową (mini-strona zawierająca nazwę firmy, dane teleadresowe, opis) oraz usługę WAP (reklama będzie dostępna, także przez telefony komórkowe)

85 zł

rocznie

 

 

2. Duży banner w branży (zawiera wpis reklamowy na rok - pkt.1)

(prezentacja graficzna firmy w dowolnie wybranej branży serwisu (wymiary 400x50) - umożliwia automatyczne dotarcie do Państwa oferty. W skład usługi wchodzi opracowanie bannera przez naszych specjalistów. Czas ekspozycji : 1 miesiąc).

 

150 zł

1 miesiąc

 

 

3. Mały banner w branży (zawiera wpis reklamowy na rok - pkt.1)

(prezentacja graficzna firmy w dowolnie wybranej branży serwisu (wymiary 120x60). W skład usługi wchodzi opracowanie bannera. Czas prezentacji: 1 miesiąc)

120 zł

1 miesiąc

 

4. Reklamowa strona WWW (zawiera wpis reklamowy na rok - pkt.1)

(utrzymanie Państwa strony na naszym serwerze, wraz z prestiżowym adresem www.NAZWA-FIRMY.Auto-Szczecin.net, strona może zawierać dowolne informacje, w tym np. zdjęcia, ofertę...)

350 zł

rocznie

 

     

5. Skrzynka e-mail

(pojemność 5MB, adres TwojaNazwa@Auto-Szczecin.net, aliasy, POP3, SMTP)

 

55 zł

rocznie

 

    

6. Opracowanie strony WWW

(wykonanie profesjonalnej strony WWW: wykorzystanie indywidualnego projektu graficznego (znak firmowy, fotografie, opis produktów i usług). Cena umowna zależna od skomplikowania projektu.)

 

od 470 zł

jednorazowo

 

   

7. Kompleksowa obsługa strony WWW firmy

(pełna opieka nad serwisem internetowym państwa firmy, aktualizacja, wykonywanie wszelkich prac związanych z indeksowaniem firmy w wyszukiwarkach WWW. Cena umowna zależna od skomplikowania projektu)

25 zl

za 1h pracy

 

* do wszystkich cen należy doliczyć 22% podatku VAT.

Wystawiamy faktury VAT

 

Aby skorzystać z jednej w wymienionych wyżej usług należy wypełnić formularz

zamówienia wstępnego. Wówczas skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel

celem omówienia szczegółów reklamy.

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA WSTĘPNEGO